به وب سایت موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی-غیردولتی تجن خوش آمدید.

وبلاگ و اخبار

زمان ثبت نام ازدواج دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401

وبلاگ و اخبار

ثبت نام ازدواج دانشجویی

ثبت نام در طرح ملی «همسفرتابهشت» صرفا به صورت الکترونیکی بوده و متقاضیان با مراجعه به درگاه اینترنتی از تاریخ نه مهرماه ۱۴۰۱ هجری شمسی برابر با ۱ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ هجری قمری مصادف با هجرت حضرت رسول اکرم صلی‌له علیه واله تا پایان آبان‌ماه ۱۴۰۱ امکان ثبت‌نام خواهند داشت.

 

– زوجینی که حداقل یک نفر از آن‌ها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد آنان در فاصله زمانی ۱ فروردین ۱۴۰۰ الی ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ باشد، مجوز ثبت‌نام خواهند داشت.

 

– ملاک شرکت در طرح ملی «همسفرتابهشت» دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در تاریخ رسمی عقد می‌باشد. (نه دانشجو بودن در زمان ثبت‌نام)

 

– در مواردی که هر دو نفر زوجین, دانشجو باشند» لازم است فقط یک از آن‌ها به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت نام نماید.

 

– به منظور قطعی‌شدن ثبت‌نام زوجین دانشجو می‌بایست حداکثر تا دو هفته پس از ثبت‌نام اولیه در سامانه گام‌های بعدی تا نهایی‌شدن ثبت‌نام و انتخاب کاروان را طی نموده و تایید نهایی را از سامانه اخذ نمایند.

 

– کلیه هزینه‌های اسکان پذیرایی و برنامه‌های فرهنگی آموزشی در مشهد مقدس به عهده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خواهد بود. (هزینه‌های رفت وآمد به مشهدمقدس و بالعکس به عهده زوجین می‌باشد)

 

– متاسفانه امکان شرکت جاماندگان دوره‌های گذشته به هیچ عنوان میسر نیست. بر این اساس از تماس‌ غیرضروری با ستاد پرهیز فرمایید.

 

– امکان ثبت‌نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده‌اند وجود ندارد. (در صورتیکه هر دو نفر زوجین در سال‌های پیشین به جشن ازدواج دانشجویی اعزام نشده باشند؛ در اینصورت ستادهای استانی پس از تأیید این مورده نسبت به نامه نگاری با ستاد مرکزی ازدواج دانشجویی (مفاد) اقدام نموده تا در صورت صلاحدید اعزام این زوج و امکان ثبت‌نام آنان به صورت دستی میسر شود.)

لینک سامانه ازدواج دانشجویی

فایل الصاقی

امور دانشجویی موسسه آموزش عالی تجن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *